davinci.rzeszow.pl

Żaluzje plisy

W każdym domu, biurze czy lokalu odwiedzanego przez klientów, warto jest zamontować odpowiednie zasłony na okna. Nie muszą być one zwykłym elementem, który będzie spełniał swoje podstawowe funkcje— to również ważna część aranżacji całego pomieszczenia/przestrzeni lokalu. Od lat stosowano żaluzje, jako skuteczna ochrona w miejscu mocnego nasłonecznienia. Producenci postanowili połączyć funkcjonalność żaluzji z odpowiednio dobranym materiałem i skonstruowali żaluzje plisowane. Vertex S.A. wykonuje takie żaluzje plisy, które cieszą się dużym zainteresowaniem w Polsce. Sklep internetowy Plisso postanowił rozpowszechniać żaluzje i plisy tej znanej marki, dzięki możliwości zakupów przez Internet.

Jeśli chcesz zamówić żaluzje i plisy wysokogatunkowe, to wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie internetowej - http://www.plisso.pl/skomponuj. Po zmierzeniu okien wypełnij krótki formularz na witrynie online, wybierz plisy spełniające Twoje oczekiwania i podaj dane adresowe potrzebne do przesyłki. Firma Plisso skupia się na szybkim czasie realizacji zamówienia, dokładności w wykonywaniu zasłon na okna, indywidualnym podejściu do każdego zlecenia i dobrym zabezpieczeniu towaru na czas transportu. Żaluzje plisowane idealnie wpasują się w całokształt aranżacji zarówno mieszkań czy biur nowoczesnych, jak i tych skomponowanych nowocześnie.

Wpadające promienie słoneczne przez plisy na oknach będą rozproszone i wciąż dobrze doświetlą pomieszczenie (oczywiście w zależności jaki kolor plisów wybierzemy). Zasłony z plisów od Plisso będą odpowiednio dopasowane do wymiarów okien, dzięki instrukcji jak je zmierzyć, zamieszczonej na witrynie online sklepu. E-sklep jest często polecany przez stałych klientów, którzy podkreślają jakość wysoką jakość produktów oraz ich niską cenę. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.


Plisso
Bestwińska 25
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel. 602 427 662

Zobacz także:

Taras z Modrzewia Syberyjskiego

Taras z Modrzewia Syberyjskiego

Na zmówienie – meble

Na zmówienie – meble

Żaluzje drewniane - basswood

Żaluzje drewniane - basswood

Urządzanie ogrodów – Poznań

Urządzanie ogrodów – Poznań

Piękne drzwi wewnętrzne

Piękne drzwi wewnętrzne